Dnes je pátek 25.5.2018, svátek má Viola

Isabela trojnásobnou mistryní republiky!

Isabela HortováVelkého úspěchu dosáhla Isabela Hortová na právě skončeném Mistrovství České republiky v olympijském sportu moderní gymnastice. Na tomto mistrovství, konaném o posledním listopadovém víkendu v Českých Budějovicích, se jí znovu podařilo zvítězit a obhájit tím titul Mistryně ČR z předchozích dvou let!

Na šampionátu Isabela zakončila svou skvělou podzimní soutěžní sezonu, kdy na všech závodech, které absolvovala, stála na stupních vítězů a to většinou na stupni nejvyšším. Výsledek je o to cennější, že se často jednalo o zahraniční závody se silnou evropskou konkurencí!

K nejvýznamnějším úspěchům patřilo 1. místo na mezinárodních závodech v Budapešti. Další zlatou medaili získala na Dunajském poháru v Rakousku. Stříbrnou medaili přivezla z významné a silně obsazené soutěže v italském Udine. A v neposlední řadě vyhrála i přebor Jihomoravského kraje a již počtvrté získala titul Přeborník JMK!

Úspěchy Isabely jsou dány zejména její neuvěřitelnou tréninkovou pílí. Zejména díky ní je ve své věkové kategorii schopna konkurovat i starším a zkušenějším gymnastkám. Věříme, že její výkony a dosahované výsledky budou i nadále pokračovat. Nebyly by však možné bez kvalitní profesionální přípravy a podpory nejen rodiny, ale také slavkovské základní školy, kterou Isabela studuje.

Děkujeme všem za všestrannou podporu jejího sportovního úsilí! Isabele gratulujeme a přejeme dosažení dalších úspěchů!

Vedení klubu SK TART MS Brno

Isabela Hortová

Komentářů (0)
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
   
 
Polední menu

menu

Přečtěte si aktuální nabídku poledního menu restaurací ve Slavkově u Brna!

Program kina

kino

Navštivte kino JAS 
ve Slavkově u Brna. Přečtěte si program!

Společnost

 • Setkání k 50 letům Společenského domu
  pozvánka
  pozvánka
  Písní věnovanou slavkovské bitvě tří císařů „Slavkov“ od country kapely Poutníci to začalo a písní „Sen“ z CD slavkovské rockové skupiny Exit to skončilo. Co? Slavnostní setkání k 50. výročí od předání zrekonstruovaného Společenského domu ve Slavkově u Brna veřejnosti,... celý článek

Kultura

 • Johann Strauss orchestr po devatenácté
  pozvánka
  pozvánka
  V sobotu 19. května od 17 hodin již po 19. rozezněl zámek koncert „Z operety do operety“ v podání Johann Strauss orchestru. Zcela zaplněným Historickým sálem se nesly známé melodie jako Lauretta, Florentinský či Radeckého pochod a řada dalších.

Černá kronika

Příroda

 • Barevní hýlové v našich zahradách
  Samec hýla obecného / Foto: archiv
  Samec hýla obecného / Foto: archiv
  Počátkem měsíce března uhodily silné mrazy, přesto se již někteří stěhovaví ptáci k nám vracejí. Překvapením bylo, že malá skupina hýlů obecných se toulá po našich zahradách, od poloviny března již nastává jejich doba... celý článek
Banner

veslavkove_logomp© Copyright 2008 – 2010 BMTYPO .
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí,
šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu BM TYPO zakázáno.