Dnes je středa 15.8.2018, svátek má Hana

Isabela trojnásobnou mistryní republiky!

Isabela HortováVelkého úspěchu dosáhla Isabela Hortová na právě skončeném Mistrovství České republiky v olympijském sportu moderní gymnastice. Na tomto mistrovství, konaném o posledním listopadovém víkendu v Českých Budějovicích, se jí znovu podařilo zvítězit a obhájit tím titul Mistryně ČR z předchozích dvou let!

Na šampionátu Isabela zakončila svou skvělou podzimní soutěžní sezonu, kdy na všech závodech, které absolvovala, stála na stupních vítězů a to většinou na stupni nejvyšším. Výsledek je o to cennější, že se často jednalo o zahraniční závody se silnou evropskou konkurencí!

K nejvýznamnějším úspěchům patřilo 1. místo na mezinárodních závodech v Budapešti. Další zlatou medaili získala na Dunajském poháru v Rakousku. Stříbrnou medaili přivezla z významné a silně obsazené soutěže v italském Udine. A v neposlední řadě vyhrála i přebor Jihomoravského kraje a již počtvrté získala titul Přeborník JMK!

Úspěchy Isabely jsou dány zejména její neuvěřitelnou tréninkovou pílí. Zejména díky ní je ve své věkové kategorii schopna konkurovat i starším a zkušenějším gymnastkám. Věříme, že její výkony a dosahované výsledky budou i nadále pokračovat. Nebyly by však možné bez kvalitní profesionální přípravy a podpory nejen rodiny, ale také slavkovské základní školy, kterou Isabela studuje.

Děkujeme všem za všestrannou podporu jejího sportovního úsilí! Isabele gratulujeme a přejeme dosažení dalších úspěchů!

Vedení klubu SK TART MS Brno

Isabela Hortová

Komentářů (0)
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
   
 
Polední menu

menu

Přečtěte si aktuální nabídku poledního menu restaurací ve Slavkově u Brna!

Program kina

kino

Navštivte kino JAS 
ve Slavkově u Brna. Přečtěte si program!

Společnost

 • Druhý zájezd do Rakouska
  Druhý zájezd do Rakouska / Foto: M. Miškolczyová
  Druhý zájezd do Rakouska / Foto: M. Miškolczyová
  Svaz diabetiků ČR ve Slavkově uskutečnil 24. července druhý zájezd do Rakouska pro 48 osob. Nastoupili jsme do „papouškového autobusu“, který nás odvezl do Kremsu, kde jsme nasedli na loď Dürnstein a dvě... celý článek

Kultura

 • Divadelní návraty na podzim 2018 ve znamení komedií
  Divadelní návraty / Foto: archiv DS
  Divadelní návraty / Foto: archiv DS
  Zdravíme všechny příznivce Divadelního spolku. Doufáme, že jste ve zdraví přežili letní vedra a rádi snesete jistou dávku veselé divadelní zábavy, protože podzim v Divadelních návratech bude ve znamení komedií.

Černá kronika

Příroda

 • Labutí patálie
  Slavkovské labutě / Foto: P. Navrátil
  Slavkovské labutě / Foto: P. Navrátil
  Minulý pátek (20. 7.) byl hodně tragický pro rodinku labutí velkých, které vyhnízdily v orobinci na velkém rybníku. Rodiče zde vyvedli zjara 4 mláďata, ale instinktivně se na rybníku dlouho nezdržovali a přesunuli na Litavu. Na... celý článek
Banner

veslavkove_logomp© Copyright 2008 – 2010 BMTYPO .
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí,
šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu BM TYPO zakázáno.