Dnes je sobota 20.10.2018, svátek má Vendelín

Isabela trojnásobnou mistryní republiky!

Isabela HortováVelkého úspěchu dosáhla Isabela Hortová na právě skončeném Mistrovství České republiky v olympijském sportu moderní gymnastice. Na tomto mistrovství, konaném o posledním listopadovém víkendu v Českých Budějovicích, se jí znovu podařilo zvítězit a obhájit tím titul Mistryně ČR z předchozích dvou let!

Na šampionátu Isabela zakončila svou skvělou podzimní soutěžní sezonu, kdy na všech závodech, které absolvovala, stála na stupních vítězů a to většinou na stupni nejvyšším. Výsledek je o to cennější, že se často jednalo o zahraniční závody se silnou evropskou konkurencí!

K nejvýznamnějším úspěchům patřilo 1. místo na mezinárodních závodech v Budapešti. Další zlatou medaili získala na Dunajském poháru v Rakousku. Stříbrnou medaili přivezla z významné a silně obsazené soutěže v italském Udine. A v neposlední řadě vyhrála i přebor Jihomoravského kraje a již počtvrté získala titul Přeborník JMK!

Úspěchy Isabely jsou dány zejména její neuvěřitelnou tréninkovou pílí. Zejména díky ní je ve své věkové kategorii schopna konkurovat i starším a zkušenějším gymnastkám. Věříme, že její výkony a dosahované výsledky budou i nadále pokračovat. Nebyly by však možné bez kvalitní profesionální přípravy a podpory nejen rodiny, ale také slavkovské základní školy, kterou Isabela studuje.

Děkujeme všem za všestrannou podporu jejího sportovního úsilí! Isabele gratulujeme a přejeme dosažení dalších úspěchů!

Vedení klubu SK TART MS Brno

Isabela Hortová

Komentářů (0)
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
   
 
Polední menu

menu

Přečtěte si aktuální nabídku poledního menu restaurací ve Slavkově u Brna!

Program kina

kino

Navštivte kino JAS 
ve Slavkově u Brna. Přečtěte si program!

Společnost

Kultura

 • Tango demente
  Tango demente
  Tango demente
  „Tak já začnu od začátku. Mám takovou starou babičku. Matku od manželky. 93 let. A ta má tři kamarádky, se kterými hraje karty. Mezi těmito kamarádkami byla jedna – jak babička říkala – nejdementnější z nás. A jak běžel čas, tak ona byla čím dál dementnější, ale taky stále... celý článek

Černá kronika

Příroda

 • Iniciativa SOS …sucho!
  Šámy / Foto: V. Kohoutková
  Šámy / Foto: V. Kohoutková
  Jsme spolek, který má ve svých stanovách jako cíl ochranu přírody a krajiny dle Zákona České národní rady o ochraně přírody a krajiny č.114/1992 Sb. Není nám lhostejná situace v naší krajině, ve Slavkově, kde žijeme, kde budou žít naše děti.... celý článek
Banner

veslavkove_logomp© Copyright 2008 – 2010 BMTYPO .
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí,
šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu BM TYPO zakázáno.