Dnes je středa 16.1.2019, svátek má Ctirad

Isabela trojnásobnou mistryní republiky!

Isabela HortováVelkého úspěchu dosáhla Isabela Hortová na právě skončeném Mistrovství České republiky v olympijském sportu moderní gymnastice. Na tomto mistrovství, konaném o posledním listopadovém víkendu v Českých Budějovicích, se jí znovu podařilo zvítězit a obhájit tím titul Mistryně ČR z předchozích dvou let!

Na šampionátu Isabela zakončila svou skvělou podzimní soutěžní sezonu, kdy na všech závodech, které absolvovala, stála na stupních vítězů a to většinou na stupni nejvyšším. Výsledek je o to cennější, že se často jednalo o zahraniční závody se silnou evropskou konkurencí!

K nejvýznamnějším úspěchům patřilo 1. místo na mezinárodních závodech v Budapešti. Další zlatou medaili získala na Dunajském poháru v Rakousku. Stříbrnou medaili přivezla z významné a silně obsazené soutěže v italském Udine. A v neposlední řadě vyhrála i přebor Jihomoravského kraje a již počtvrté získala titul Přeborník JMK!

Úspěchy Isabely jsou dány zejména její neuvěřitelnou tréninkovou pílí. Zejména díky ní je ve své věkové kategorii schopna konkurovat i starším a zkušenějším gymnastkám. Věříme, že její výkony a dosahované výsledky budou i nadále pokračovat. Nebyly by však možné bez kvalitní profesionální přípravy a podpory nejen rodiny, ale také slavkovské základní školy, kterou Isabela studuje.

Děkujeme všem za všestrannou podporu jejího sportovního úsilí! Isabele gratulujeme a přejeme dosažení dalších úspěchů!

Vedení klubu SK TART MS Brno

Isabela Hortová

Komentářů (0)
Pouze registrovaní uživatelé mohou přidat komentář!
   
 
Polední menu

menu

Přečtěte si aktuální nabídku poledního menu restaurací ve Slavkově u Brna!

Program kina

kino

Navštivte kino JAS 
ve Slavkově u Brna. Přečtěte si program!

Společnost

 • Do režie se nikdo nehrne
  Stanislav Olbricht
  Stanislav Olbricht
  Více než třicet let se věnoval profesionálně baletu. V Národním divadle Brno odehrál 45 rolí ve 36 inscenacích. Na konci kariéry se rozhodl uplatnit své zkušenosti v Divadelním spolku ve Slavkově u Brna. Už několik let tam úspěšně režíruje hry, které jsou u diváků... celý článek

Kultura

 • PF 2019
  Divadelní spolek
  Divadelní spolek
  Jak jinak dovršit úspěšný rok Slavkovského divadelního spolku, nežli silvestrovským představením! Když bylo na konci roku 2017 odehráno představení „Dámský krejčí“,vznesli četní diváci přání, zda by se silvestrovská představení nemohla stát ve Slavkově tradicí.... celý článek

Černá kronika

Příroda

 • Rozvěšování krmítek pro ptáčky
  Věšení krmítek / Foto: archiv z. s. Pampeliška
  Věšení krmítek / Foto: archiv z. s. Pampeliška
  Nadšení, pomoc, pohoda, úsměv, stejný cíl – tohle jsme zažívali na krásné akci „rozvěšování krmítek pro ptáčky“ v sobotu 8. prosince v zámeckém parku.
Banner

veslavkove_logomp© Copyright 2008 – 2010 BMTYPO .
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí,
šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu BM TYPO zakázáno.