Dnes je úterý 17.7.2018, svátek má Martina

1. 4. Uhřice – Výstava vín s ochutnávkou

pozvánka
pozvánka
Vinařský spolek Uhřice a obec Uhřice si Vás dovolují pozvat na 18. místní výstavu vín, která se bude konat v neděli 1. dubna v sále KD v Uhřicích. Začátek v 10 hodin, odpoledne zpříjemní cimbálová muzika „Mládí z Čejče“.

Komentářů (0)
 

30. 3. Slavkov – Pohádkové podzámčí pro děti

pozvánka
pozvánka
 

Komentářů (0)
 

24. a 25. 3. Slavkov – Velikonoční prodejní výstava

pozvánka
pozvánka
Zveme Vás na velikonoční prodejní výstavu, která se uskuteční v Rubensově sále Zámku Slavkov u Brna v sobotu 24. března v době 9–16 hodin a v neděli 25. března 9–16 hod. Srdečně zve Zámek Slavkov–Austerlitz a autorky Pavla Tauberová, Marcela Drápalová, Hana Křetínská, Veronika Jelínková

Komentářů (0)
 

23. 3. Slavkov – Beseda s Z. Gottwaldem o Dakaru

pozvánka
pozvánka
Golf Hotel Austerlitz Vás zve na pokec s endurovou ­legendou Zdeňkem Gottwaldem nejen o Dakaru, který se uskuteční v pátek 23. března od 19 hodin v prostorách restaurace.Vstup zdarma, info na tel. 777 026 923.

Komentářů (0)
 

22. 3. Slavkov – Zahájení sezony na zámku

pozvánka
pozvánka
Srdečně Vás zveme na slavnostní zahájení sezony 2018 na Zámku Slavkov – Austerlitz, které se uskuteční ve čtvrtek 22. března od 16 hodin v Historickém sále zámku. Představíme Vám novinky letošního roku a otevřeme spolu první výstavy.

Komentářů (0)
 

20. 3. Slavkov – Od pohádky ke klasice

zuš / Foto: B. Maleček
zuš / Foto: B. Maleček
Zveme Vás na žákovský koncert Od pohádky ke klasice, který se uskuteční v úterý 20. března v 17.30 hod. v sále ZUŠ F. France ve Slavkově u Brna.

Komentářů (0)
 

18. 3. Kobeřice – Velikonoční jarmark

pozvánka
pozvánka
Obec Kobeřice u Brna Vás srdečně zve na III. velikonoční jarmark, který se uskuteční v neděli 18. března od 14 hodin v Sokolovně a na návsi. Múžete se těšit na ukázky řemesel. Letos opět vystoupí dětský folklorní soubor Milešováček. Jako každý rok proběhne i letos soutěž, tentokrát o nejchutnější mazanec! Příjem mazanců od 13.30–14.30, po vyhodnocení budou soutěžní exponáty zkonzumovány. Vstupné dobrovolné.

Komentářů (0)
 
Polední menu

menu

Přečtěte si aktuální nabídku poledního menu restaurací ve Slavkově u Brna!

Program kina

kino

Navštivte kino JAS 
ve Slavkově u Brna. Přečtěte si program!

Společnost

 • Oslava 100 let Československa v Darney
  Darney
  Darney
  V sobotu 30. června přivítalo slavnostně nazdobené partnerské město Darney účastníky oslav 100. výročí založení Československa. Toto výročí se od roku 2002 slaví každoročně v tento den jako Den ozbrojených sil České republiky. Přesně před 100 lety, 30. června 1918, zde byl oficiálně... celý článek

Kultura

Černá kronika

Příroda

 • Rybářské závody ve Slavkově u Brna
  rybáři
  rybáři
  Pobočný spolek Moravského rybářského svazu ve Slavkově u Brna pořádá již řadu let tradiční rybářské závody. Z důvodu opravy jižního břehu velkého rybníka v roce 2017, kdy bylo nutno snížit vodní hladinu, se tyto závody společné pro děti i dospělé nekonaly. Letos jsme je naplánovali na... celý článek
Banner

veslavkove_logomp© Copyright 2008 – 2010 BMTYPO .
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí,
šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu BM TYPO zakázáno.