Dnes je sobota 17.3.2018, svátek má Vlastimil

31. 12. Slavkov – Dámský krejčí

pozvánka
pozvánka
Vážení příznivci ochotnického divadla a toho slavkovského zvláště… Dovolujeme si Vás – s mírným ostychem – pozvat na neobvyklou akci Divadelního spolku Slavkov u Brna. Jedná se o silvestrovské provedení naší inscenace Dámský krejčí. Tuto veselohru Georgese Feydeaua si dovolíme představit v upraveném šatu pro tento výjimečný den, vlastně večer. Představení začíná v 18 hodin, vstupné je dobrovolné, občerstvení není v ceně. Hraje se ve velkém sále SC Bonaparte.
Tak tedy 31. prosince 2017 v 18 hodin, SC Bonaparte.                    

Komentářů (0)
 

31. 12. Slavkov – Silvestrovský ohňostroj

pozvánka
pozvánka
Poslední den v roce opět můžete strávit na Palackého náměstí. Od 20 hodin zde opět odpálíme ohňostroj a popřejeme si vše dobré do roku 2018. S přáteli, sousedy a známými si můžete připít například svařeným vínem, které bude pro vás připraveno. K silvestrovskému setkání vás srdečně zve vedení města. Akce se koná za každého počasí.

Komentářů (0)
 

31. 12. Slavkov – Silvestrovský běh

pozvánka
pozvánka
Atletika Slavkov zve všechny příznivce atletiky a sportu na Silvestrovský běh 2017, který se uskuteční v neděli 31. prosince 2017 na stadionu, sraz je v 10 hodin. Tratě: 2 km, 4 km a 6 km.

Komentářů (0)
 

30. 12. Slavkov – Zavírání šoupátek

 

28.–30. 12. Slavkov – Vánoční výstava betlémů

betlém
betlém
A je to tady. Doba adventní již téměř klepe na dveře, aby nás během čtyř adventních týdnů připravila na nejkrásnější svátky v roce. Už jsme uvykli tomu, že se Vánoce komerčně avizují již na podzim. Podobně se v Adventu konají výstavy betlémů, aby pak paradoxně skončily před Vánocemi, kdy by měly spíš začínat, neboť poselství, které betlémy zobrazují je příběhem právě vánočního času. celý článek

Komentářů (0)
 

30. 12. Žarošice – Vánoční koncert

pozvánka
pozvánka
Historicko-vlastivědný spolek Žarošice Vás zve v sobotu 30. prosince od 18 hodin na Vánoční koncert vokálně instrumentálního souboru Collegium musicale bonum s dirigentem Karolem Frydrychem, který se uskuteční v Muzeu obce Žarošice.

Komentářů (0)
 

26. 12. Slavkov – Koncert Exitu

pozvánka
pozvánka
Skupina EXIT zahraje o vánočních svátcích v úterý 26. prosince v restauraci Bonaparte ve Slavkově. Kapela zve všechny své příznivce na toto vystoupení.

Komentářů (0)
 
Polední menu

menu

Přečtěte si aktuální nabídku poledního menu restaurací ve Slavkově u Brna!

Program kina

kino

Navštivte kino JAS 
ve Slavkově u Brna. Přečtěte si program!

Společnost

 • Masky ovládly Slavkov
  Slavkovský Maškarák 2018 / Foto: Hadica Production
  Slavkovský Maškarák 2018 / Foto: Hadica Production
  Potřetí jsme se sešli uzavřít plesovou sezonu ve Slavkově u Brna a to Slavkovským Maškarákem 2018. V letošním roce to byl večírek v opravdu divokém tempu, kterému pomohla skvělá kapela Hamrla Boys, ale... celý článek

Kultura

 • Poutníci zaplnili Slavkovský pivovar
  Poutníci
  Poutníci
  Zdravím všechny přátele dobré country hudby a tedy i Poutníků. Nejprve se musím omluvit za dezinformaci v mém článku v minulém Slavkovském zpravodaji. Napsal jsem že koncert Poutníků proběhne v sobotu 9. března, ale jednalo se o pátek. Takže těm, co jsem způsobil zmatek v hlavě, píši sorry.

Černá kronika

Příroda

 • Papouščí zoo v Bošovicích zahajuje sezonu
  Ara vojenský si zvědavě prohlíží návštěvníky / Foto: B. Maleček
  Ara vojenský si zvědavě prohlíží návštěvníky / Foto: B. Maleček
  Ve čtvrtek 1. března vstoupila do své osmé sezony Papouščí zoologická zahrada v Bošovicích. V těchto velkých mrazech jsou ale ptáci zatím v zimních ubikacích. Během... celý článek
Banner

veslavkove_logomp© Copyright 2008 – 2010 BMTYPO .
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí,
šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu BM TYPO zakázáno.