Dnes je úterý 25.9.2018, svátek má Zlata

17. 8. Slavkov – Slávek Jelen

pozvánka
pozvánka
Již v pátek 17. srpna se představí pan učitel hudby u nás ve studiu. Můžete své děti přihlásit do kroužku sborový zpěv a hra na hudební nástroj (kytara, keybord, bicí, flétna). Věkově neomezeno. Domluva možná hned v pátek. K tomu pro hosty otevřen černý Snoezelen! Za případné sdílení děkujeme.

Komentářů (0)
 

16. 8.–7. 9. Brno – Výstava obrazů D. Novotné

pozvánka
pozvánka
Daria Bernadeta Novotná srdečně zve všechny přátele a příznivce umění na výstavu Moře zapomenutého akrylu do galerie Suterén, Moravské náměstí 4, Brno. Výstava se koná od 17. srpna do 7. září. Slavnostní zahájení proběhne 16. srpna v 17 hodin.

Komentářů (0)
 

16. 8. Slavkov – Saúdská Arábie–Slovensko U19

pozvánka
pozvánka
Vážení sportovní přátelé, zveme vás na mezinárodní přátelské fotbalové utkání mezi U19 Saúdské Arábie a Slovenské republiky ve čtvrtek 16. srpna v 11 hodin na městském stadionu ve Slavkově u Brna. Těšíme se na vaši návštěvu.
SK Slavkov u Brna

Komentářů (0)
 

7.–12. 8. Bučovice – Legiovlak

pozvánka
pozvánka
Zveme Vás na prohlídku unikátní expozice replik legionářských vagonů z let 1918–1920, kdy českoslovenští legionáři ovládli Sibiř. Vlak bude přistaven v železniční stanici Bučovice od 7. do 12. srpna. Otevřeno ve všední dny 8–18 hodin, o víkendu 9–19 hodin.    

Komentářů (0)
 

11. 8. Slavkov – Napoleonské hry

 

4. 8. Slavkov – Mini-městečko pro děti

pozvánka
pozvánka
Zveme všechny děti do našeho mini-městečka na prázdninový program města her pro děti do 14 let. Akce se koná ve Svojsíkově parku ve Slavkově u Brna v sobotu 4. srpna v době 9.30–12 a 13–18 hod.

Komentářů (0)
 

29. 7. Slavkov – Popelka na zámku

pozvánka
pozvánka
Zámek Slavkov – Austerlitz opět uvede oblíbenou pohádkovou prohlídku v neděli 29. července. Pohádka o Popelce se odehraje na prohlídkové trase zámku. Délka kostýmované prohlídky je přibližně 45 minut. Začátek prohlídky je vždy v 13.30, 14.30 a 15.30 hod. Z důvodu omezené kapacity je nutná rezervace předem na tel. 544 227 548.

Komentářů (0)
 
Polední menu

menu

Přečtěte si aktuální nabídku poledního menu restaurací ve Slavkově u Brna!

Program kina

kino

Navštivte kino JAS 
ve Slavkově u Brna. Přečtěte si program!

Společnost

 • Koupaliště ukončilo svou dvaatřicátou sezonu
  Koupaliště Slavkov
  Koupaliště Slavkov
  Koupaliště ukončilo letošní sezonu posledním prázdninovým víkendem, kdy vlnu tropických veder přerušila studená fronta, která s sebou přinesla déšť a ochlazení. V průběhu měsíce června a začátkem července vzhledem k projevům nestabilního počasí bylo koupaliště 14... celý článek

Kultura

 • Koncert sboru Mladost je odložen
  Mladost
  Mladost
  Koncert pěveckého sboru Mladost, který se měl uskutečnit v neděli 23. září 2018 v kapli sv. Kříže slavkovského zámku, se ruší kvůli onemocnění dirigenta. Koncert se uskuteční v náhradním termínu, který bude včas oznámen.

Černá kronika

Příroda

 • Labutí patálie
  Slavkovské labutě / Foto: P. Navrátil
  Slavkovské labutě / Foto: P. Navrátil
  Minulý pátek (20. 7.) byl hodně tragický pro rodinku labutí velkých, které vyhnízdily v orobinci na velkém rybníku. Rodiče zde vyvedli zjara 4 mláďata, ale instinktivně se na rybníku dlouho nezdržovali a přesunuli na Litavu. Na... celý článek
Banner

veslavkove_logomp© Copyright 2008 – 2010 BMTYPO .
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí,
šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu BM TYPO zakázáno.