Dnes je sobota 17.3.2018, svátek má Vlastimil

6. 1. Slavkov – Benefiční koncert

pozvánka
pozvánka
Dovolujeme si vás pozvat na benefiční koncert houslistky Esther Yoo a Czech Virtuosi, který ve spolupráci s OS Na kolečkách pořádá Zámek Slavkov – Austerlitz v sobotu 6. ledna od 17 hodin v Historickém sále zámku. Předprodej vstupenek je již spuštěn na místním IC Slavkov u Brna. Americká houslistka Esther Yoo se připravuje na jednoroční stáž v Londýnské královské filharmonii, kde bude účinkovat s nejlepšími světovými umělci.

Komentářů (0)
 

6. 1. Šaratice – Tříkrálový koncert

pozvánka
pozvánka
Kulturní výbor Šaratice Vás srdečně zve na TŘÍKRÁLOVÝ KONCERT. Nenechte si ujít dobře známou a oblíbenou hudební formaci KAREL GOTT REVIVAL MORAVA a jejich povánočně laděný koncert. ★ Hosté: BOHUŠ MATUŠ, JAN A PETR KOUDELKOVI ★ Kdy: v sobotu 6. ledna 2018 v 18.00 hod. ★ KDE: v sále OÚ v Šaraticích ★ VSTUPNÉ 100 Kč ‼️ Předprodej vstupenek na Obecním úřadě v Šaraticích‼️

Komentářů (0)
 

6. 1. Slavkov – Tříkrálová sbírka

pozvánka
pozvánka
Tříkrálová sbírka je největší dobročinnou sbírkou v České republice. Díky Vám podává Charita ČR pomocnou ruku nejpotřebnějším. Ve Slavkově u Brna se vydají koledníci do ulic v sobotu 6. ledna 2018. Budou vybírat vaše příspěvky do úředně zapečetěných pokladniček opatřených logem Charity ČR. Vedoucí skupinek budou vybaveni průkazem koledníka. Děkujeme všem dárcům, protože díky jejich štědrosti může Charita ČR zlepšovat kvalitu života seniorů, dětí ze sociálně znevýhodněných rodin, matek v obtížné situaci, hendikepovaných osob, lidí bez domova a dalších potřebných po celé České republice i v zahraničí.

Komentářů (0)
 

5. 1. Bučovice – Tříkrálový koncert

pozvánka
pozvánka
Zveme Vás na Tříkrálový koncert, který se uskuteční v pátek 5. ledna 2018 od 16 hodin v kostele Nanebevzetí Panny Marie v Bučovicích. Vystoupí Mužský sbor ze Ždánic, Ženičky, Ždáničánek a cimbálová muzika Hradisko s primášem Zdeňkem Józsou.

Komentářů (0)
 

od 4. 1. Slavkov – Kurz Alfa

pozvánka
pozvánka
Srdečně zveme všechny, kteří se zajímají o otázky smyslu života, na kurz základů křesťanské víry. Tento kurz bude probíhat od 4. ledna 2018 vždy ve čtvrtek večer (od 19 do 21.30 hodin) v sále nad školkou Karolínka za kostelem (Malinovského 280, Slavkov u Brna). Jedná se o sérii deseti přednáškových večerů a jeden společně strávený den. Kurz se koná v příjemném prostředí, součástí je večeře a neformální diskuse ve skupinách, společné hledání odpovědí na různé otázky. Pozvěte své přátele a doprovoďte je. Kurz je bezplatný a nezávazný. Přijďte to zkusit. Nikdo vás nebude do ničeho nutit, můžete kdykoli odejít. Přihlásit se můžete na adrese alfa.slavkov@ gmail.com nebo na telefonu 725 911 860 (přihlášení je potřebné z důvodu přípravy večeře). Další informace najdete na webu římskokatolické farnosti www.farnostslavkov.cz.

Komentářů (0)
 

4. 1. Slavkov – Zahájení Tříkrálové sbírky

pozvánka
pozvánka
Srdečně zveme všechny příznivce dobročinného díla a koledníky na slavnostní zahájení Tříkrálové sbírky 2018. Tři králové přijedou do Slavkova ve čtvrtek 4. ledna ve 12.30 hodin před radnici. Cestou budeme hrát, zpívat, koledovat a radovat se z příchodu Králů do našeho města.

Komentářů (0)
 

3. 1. Dražovice – Vánoční koncert

pozvánka
pozvánka
Římskokatolická farnost Dražovice Vás zve ve středu 3. ledna od 19 hodin na Vánoční koncert vokálně instrumentálního souboru Collegium musicale bonum s dirigentem Karolem Frydrychem, který se uskuteční v kostele Narození Jana Křtitele v Dražovicích.

Komentářů (0)
 
Polední menu

menu

Přečtěte si aktuální nabídku poledního menu restaurací ve Slavkově u Brna!

Program kina

kino

Navštivte kino JAS 
ve Slavkově u Brna. Přečtěte si program!

Společnost

 • Masky ovládly Slavkov
  Slavkovský Maškarák 2018 / Foto: Hadica Production
  Slavkovský Maškarák 2018 / Foto: Hadica Production
  Potřetí jsme se sešli uzavřít plesovou sezonu ve Slavkově u Brna a to Slavkovským Maškarákem 2018. V letošním roce to byl večírek v opravdu divokém tempu, kterému pomohla skvělá kapela Hamrla Boys, ale... celý článek

Kultura

 • Poutníci zaplnili Slavkovský pivovar
  Poutníci
  Poutníci
  Zdravím všechny přátele dobré country hudby a tedy i Poutníků. Nejprve se musím omluvit za dezinformaci v mém článku v minulém Slavkovském zpravodaji. Napsal jsem že koncert Poutníků proběhne v sobotu 9. března, ale jednalo se o pátek. Takže těm, co jsem způsobil zmatek v hlavě, píši sorry.

Černá kronika

Příroda

 • Papouščí zoo v Bošovicích zahajuje sezonu
  Ara vojenský si zvědavě prohlíží návštěvníky / Foto: B. Maleček
  Ara vojenský si zvědavě prohlíží návštěvníky / Foto: B. Maleček
  Ve čtvrtek 1. března vstoupila do své osmé sezony Papouščí zoologická zahrada v Bošovicích. V těchto velkých mrazech jsou ale ptáci zatím v zimních ubikacích. Během... celý článek
Banner

veslavkove_logomp© Copyright 2008 – 2010 BMTYPO .
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí,
šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu BM TYPO zakázáno.