Dnes je sobota 17.3.2018, svátek má Vlastimil

19. a 20. 1. Slavkov – Dny otevřených dveří

pozvánka
pozvánka
Integrovaná střední škola
 Slavkov u Brna, příspěvková organizace, si dovoluje pozvat všechny zájemce o studium na naší škole a další veřejnost na DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ, které proběhnou ve dnech 19. ledna 2018 od 10 do 17 hodin a 20. ledna 2018 od 9 do 12 hodin.

Komentářů (0)
 

20. 1. Slavkov – Vepřové hody

pozvánka
pozvánka
Město Slavkov u Brna ve spolupráci s Rostěnicemi, a. s. zve milovníky tradičních zabijačkových pochoutek na již dvanácté vepřové hody. Uskuteční se v sobotu 20. ledna od 8 do 11 h. před radnicí na Palackého náměstí. K ochutnávce zdarma a k prodeji budou zabijačkové produkty a další uzenářské výrobky z vlastní produkce Rostěnic, a. s. Po celou dobu akce bude také zajištěno bohaté občerstvení.

Komentářů (0)
 

19. 1. Slavkov – Exhibice Glitter Stars

pozvánka
pozvánka
Zveme Vás na novoroční exhibici Glitter Stars, která se uskuteční ve sportovní hale ZŠ Komenského ve Slavkově u Brna v pátek 19. ledna v 16.30 hodin. Vstupné dobrovolné.

Komentářů (0)
 

17. 1. Slavkov – Přednáška o pěstování brambor

pozvánka
pozvánka
Pokud máte zájem pěstovat kvalitní a zdravé brambory navštivte přednášku o sadbě, pěstování, ochraně a skladování brambor, kterou ve středu 17. ledna 2018 v 17 hodin v restauraci SC Bonaparte na Palackého náměstí pořádá ZO ČZS Slavkov u Brna. Jakou kvalitní sadbu vybrat a jak správně postupovat při pěstování a ochraně brambor Vás přijede seznámit Miroslav Muška z pěstitelské komise ČZS.
Zve ZO ČZS Slavkov u Brna

Komentářů (0)
 

14. 1. Slavkov – O začarovaném praseti

pozvánka
pozvánka
Divadelní spolek Dřeváček zve všechny malé i velké milovníky loutkového divadla a pohádek na krátkou autorskou pohádku s názvem O začarovaném praseti. Představí se Vám Kašpárek a loutkoherci z Heršpic. Představení se hraje v neděli 14. ledna 2018 na faře římskokatolického kostela v 16 hodin. Srdečně jste všichni zváni.

Komentářů (0)
 

12. 1. Slavkov – Městský ples

pozvánka
pozvánka
Město Slavkov u Brna vás srdečně zve na 14. městský ples, který se bude konat v pátek 12. ledna v sálech SC Bonaparte. Začátek je ve 20 hodin. Na pódiu bude hrát skupina Hamrla boys music. Hudba nebude znít pouze ve velkém sále, ale také v restauraci, kde bude hrát cimbálová muzika Michala Miltáka ze Strážnice. Předprodej vstupenek v hodnotě 180 Kč byl zahájen na Informačním centru ve Slavkově u Brna na Palackého náměstí 1.

Komentářů (0)
 

7. 1. Slavkov – Tříkrálový vánoční koncert

pozvánka
pozvánka
Srdečně Vás zveme na Tříkrálový vánoční koncert souboru Collegium musicale bonum, který se uskuteční v neděli 7. ledna 2018 v 16.30 hodin v Domově Svaté Rodiny ve Slavkově u Brna, Malinovského náměstí 280.

Komentářů (0)
 
Polední menu

menu

Přečtěte si aktuální nabídku poledního menu restaurací ve Slavkově u Brna!

Program kina

kino

Navštivte kino JAS 
ve Slavkově u Brna. Přečtěte si program!

Společnost

 • Masky ovládly Slavkov
  Slavkovský Maškarák 2018 / Foto: Hadica Production
  Slavkovský Maškarák 2018 / Foto: Hadica Production
  Potřetí jsme se sešli uzavřít plesovou sezonu ve Slavkově u Brna a to Slavkovským Maškarákem 2018. V letošním roce to byl večírek v opravdu divokém tempu, kterému pomohla skvělá kapela Hamrla Boys, ale... celý článek

Kultura

 • Poutníci zaplnili Slavkovský pivovar
  Poutníci
  Poutníci
  Zdravím všechny přátele dobré country hudby a tedy i Poutníků. Nejprve se musím omluvit za dezinformaci v mém článku v minulém Slavkovském zpravodaji. Napsal jsem že koncert Poutníků proběhne v sobotu 9. března, ale jednalo se o pátek. Takže těm, co jsem způsobil zmatek v hlavě, píši sorry.

Černá kronika

Příroda

 • Papouščí zoo v Bošovicích zahajuje sezonu
  Ara vojenský si zvědavě prohlíží návštěvníky / Foto: B. Maleček
  Ara vojenský si zvědavě prohlíží návštěvníky / Foto: B. Maleček
  Ve čtvrtek 1. března vstoupila do své osmé sezony Papouščí zoologická zahrada v Bošovicích. V těchto velkých mrazech jsou ale ptáci zatím v zimních ubikacích. Během... celý článek
Banner

veslavkove_logomp© Copyright 2008 – 2010 BMTYPO .
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí,
šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu BM TYPO zakázáno.