Dnes je úterý 25.9.2018, svátek má Zlata

31. 8.–2. 9. Slavkov – Divadelní prázdniny

pozvánka
pozvánka
Divadelní spolek Slavkov u Brna si dovoluje pozvat diváky na přehlídku své činnosti a zahájení nové divadelní sezony. Rádi se s Vámi setkáme v sále SC Bonaparte ve Slavkově ve dnech 31. srpna–2. září 2018. Divadelníci.
POZOR! Kvůli chladnému počasí jsou všechna představení přeložena do sálu SC Bonaparte.

Komentářů (0)
 

30. 8.–2. 9. Křižanovice – Letní kino

 

1. 9.–17. 11. Bošovice – Výstava medu a včelích produktů

pozvánka
pozvánka
Papouščí zoologická zahrada v Bošovicích Vás srdečně zve na výstavu medu a včelích produktů, která se uskuteční ve dnech 1. září až 17. listopadu 2018 v Centru ekologické výchovy zoo. Výstava je prodejní, otevřeno je denně.

Komentářů (0)
 

31. 8.–2. 9. Slavkov – MČR v beachvolejbalu

pozvánka
pozvánka
Bílý písek a nejlepší mužské a ženské páry promění slavkovské koupaliště na „Copacabanu“! A to od pátku do neděle (31. 8.–2. 9.) při Uniqa mistrovství republiky. Takže neváhejte a přijeďte se pobavit a povzbudit naše nejlepší hráče a hráčky! Vstup na kurty je volný. Součástí programu jsou soutěže pro diváky, nedělní (15.30 hod.) autogramiáda světových jedniček  Markéty Slukové-Naush a Báry Hermanové a vystoupení Glitters Stars. Finálové zápasy od 16 hod. přenáší ČT Sport. Na setkání se těší SK Beachvolleyball Slavkov.

Komentářů (0)
 

2. 9. Slavkov – Dětský den

pozvánka
pozvánka
V neděli 2. září se bude konat od 13.30 hodin v prostorách koupaliště ve Slavkově u Brna dětský den.

Komentářů (0)
 

2. 9. Slavkov – Zbrojovka–Baník

pozvánka
pozvánka
V neděli 2. září proběhne od 13 hodin na městském stadionu ve Slavkově u Brna mistrovské utkání juniorů mezi FC Zbrojovkou Brno a Baníkem Ostrava. Vstupné 40 Kč.

Komentářů (0)
 

1. 9. Slavkov – Slavkovská pípa

pozvánka
pozvánka
Zveme vás na 45. ročník Slavkovské pípy, který se koná v sobotu 1. září od 16 hodin. Registrace závodníků proběhne do 15.30 hod. Start je v 16 hodin u hostince Na Špitálce, kde je současně i cíl. Trať bude opět velmi dobře zajištěná. Otočné body budou obsazeny bystrými směrovníky a celá trať bude vyznačena orientačními šipkami. Po vyhlášení vítězů bude následovat volná zábava. K tanci i poslechu zahraje hudební uskupení „SMP+.“

Komentářů (0)
 
Polední menu

menu

Přečtěte si aktuální nabídku poledního menu restaurací ve Slavkově u Brna!

Program kina

kino

Navštivte kino JAS 
ve Slavkově u Brna. Přečtěte si program!

Společnost

 • Koupaliště ukončilo svou dvaatřicátou sezonu
  Koupaliště Slavkov
  Koupaliště Slavkov
  Koupaliště ukončilo letošní sezonu posledním prázdninovým víkendem, kdy vlnu tropických veder přerušila studená fronta, která s sebou přinesla déšť a ochlazení. V průběhu měsíce června a začátkem července vzhledem k projevům nestabilního počasí bylo koupaliště 14... celý článek

Kultura

 • Koncert sboru Mladost je odložen
  Mladost
  Mladost
  Koncert pěveckého sboru Mladost, který se měl uskutečnit v neděli 23. září 2018 v kapli sv. Kříže slavkovského zámku, se ruší kvůli onemocnění dirigenta. Koncert se uskuteční v náhradním termínu, který bude včas oznámen.

Černá kronika

Příroda

 • Labutí patálie
  Slavkovské labutě / Foto: P. Navrátil
  Slavkovské labutě / Foto: P. Navrátil
  Minulý pátek (20. 7.) byl hodně tragický pro rodinku labutí velkých, které vyhnízdily v orobinci na velkém rybníku. Rodiče zde vyvedli zjara 4 mláďata, ale instinktivně se na rybníku dlouho nezdržovali a přesunuli na Litavu. Na... celý článek
Banner

veslavkove_logomp© Copyright 2008 – 2010 BMTYPO .
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí,
šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu BM TYPO zakázáno.