Dnes je úterý 17.7.2018, svátek má Martina

19. 5. Slavkov – Koncert J. Strauss orchestru

pozvánka
pozvánka
Ani letos nebudete ochuzeni o tradiční koncert Johann Strauss orchestru. 19. ročník oblíbeného hudebního večera se uskuteční v sobotu 19. května od 17 hodin. Vedle nejkrásnějších valčíků Johanna Strausse jako „Císařský valčík“nebo „Vídeňská krev“, orchestr nabídne kvapík, či pochod komponistů – současníků Johanna Strausse. Můžete se zasnít i při áriích Giuseppe Verdiho, či Giacoma Pucciniho. Na závěr vás zavede pod jižní slunce v rytmu argentinského ohnivého tanga. Předprodej vstupenek bude zahájen 30. března v informačním centru zámku Slavkov. Cena vstupenek v předprodeji je 300 korun u pokladny před koncertem 350 Kč.              

Komentářů (0)
 

19. 5. Slavkov – Gulach Open Austerlitz

pozvánka
pozvánka
Oznamujeme tímto všem, že jedenáctý ročník kulinářské soutěže GULACH OPEN AUSTERLITZ se uskuteční v sobotu 19. května v areálu městského koupaliště ve Slavkově u Brna. Přihlášky družstev zasílejte na adresu p.zvonek@seznam.cz. Z důvodu omezené kapacity míst pro soutěžící upřednostníme zájemce dle pořadí data přihlášení. Vařit je dovoleno pouze v kotlích na uzavřeném ohni. Hodnoceny budou tři kategorie: o nejchutnější hovězí guláš, o jakýkoliv výborný guláš, o nejzajímavější image družstva. Vlastní soutěž bude zahájena v 10.00 hodin. celý článek

Komentářů (0)
 

17. 5. Slavkov – Beseda s Ivou Hüttnerovou

pozvánka
pozvánka
Zveme Vás na besedu s malířkou a herečkou paní Ivou Hüttnerovou, která se uskuteční ve čvrtek 17. května 2018 v 17 hod. v Divadelním sále. Zveme vás na malou procházku jejími krásnými obrázky, které budou vystaveny v místnosti před kavárnou, která je volně přístupná všem návštěvníkům zámku.

Komentářů (0)
 

12. 5. Slavkov – Klubová výstava ohařů

pozvánka
pozvánka
Moravskoslezský klub anglických ohařů pořádá v sobotu 12. května od 9 hodin v zámeckém parku ve Slavkově u Brna XXI. ročník klubové výstavy. Tak jako v ročnících minulých i letos se sejde špička českého i zahraničního chovu. K vidění budou všechna plemena těchto nádherných loveckých psů. Tato akce je vyhledávaná nejen chovateli psů, ale přicházejí i návštěvníci z řad laické veřejnosti.

Komentářů (0)
 

4. 5. Slavkov – Výlet za muzikou

pozvánka
pozvánka
Zveme Vás na výlet za muzikou s kapelou Výlet v pátek 4. května v 19.30 hodin v restauraci Bonaparte.

Komentářů (0)
 

30. 4. Slavkov – Slet čarodějnic

pozvánka
pozvánka
Čarodějnice všeho věku, jste srdečně očekávány radou starších na sletu čarodějnic v pondělí 30. dubna. Setkání bude od 16 hodin na hřišti naproti TSMS v ulici ČSA. Zde budeme křepčit a dovádět kolem ohně. Výběr oděvů je na vaší fantazii, nezapomeňte na koště! Je možné si donést špekáček a prut na opékání, také drobné na čaj.
Srdečně zve Sdružení čarodějnic

Komentářů (0)
 

29. 4. Slavkov – Divadelní kavárna

divadelní kavárna
divadelní kavárna
Jak to bylo, pohádko? Dozvíme se za krátko – děti přijďte za námi! Srdečně Vás zveme v neděli 24. dubna do dubnové divadelní kavárny, která bude tentokrát patřit nejen dospělým, ale hlavně dětem. Přijďte tedy do Pastoračního centra katolické fary, kde se v 16 hodin rozezní písničky prokládané recitací veršů pohádek Františka Hrubína. Těší se na Vás naši nejmladší členové Divadelního spolku a farní schólička.
J.M.

Komentářů (0)
 
Polední menu

menu

Přečtěte si aktuální nabídku poledního menu restaurací ve Slavkově u Brna!

Program kina

kino

Navštivte kino JAS 
ve Slavkově u Brna. Přečtěte si program!

Společnost

 • Oslava 100 let Československa v Darney
  Darney
  Darney
  V sobotu 30. června přivítalo slavnostně nazdobené partnerské město Darney účastníky oslav 100. výročí založení Československa. Toto výročí se od roku 2002 slaví každoročně v tento den jako Den ozbrojených sil České republiky. Přesně před 100 lety, 30. června 1918, zde byl oficiálně... celý článek

Kultura

 • Zatáhli jsme oponu
  pozvánka
  pozvánka
  Skončila divadelní sezona. Symbolicky spadla poslední opona. 28. června 2018 jsme ukončili svou činnost předvedením dvou představení „Všech lásek světa“ pro slavkovské školy.

Černá kronika

Příroda

 • Rybářské závody ve Slavkově u Brna
  rybáři
  rybáři
  Pobočný spolek Moravského rybářského svazu ve Slavkově u Brna pořádá již řadu let tradiční rybářské závody. Z důvodu opravy jižního břehu velkého rybníka v roce 2017, kdy bylo nutno snížit vodní hladinu, se tyto závody společné pro děti i dospělé nekonaly. Letos jsme je naplánovali na... celý článek
Banner

veslavkove_logomp© Copyright 2008 – 2010 BMTYPO .
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí,
šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu BM TYPO zakázáno.