Dnes je úterý 17.7.2018, svátek má Martina

31. 5. Slavkov – Výstava Osobnosti – O. B. Mierny

pozvánka
pozvánka
Rádi bychom Vás pozvali na výstavu s názvem Výstava Osobnosti – Otto Balon Mierny. Jedná se o fotografie českého dokumentárního fotografa, fotoreportéra, kameramana a pedagoga O. B. Mierného. Autor tohoto projektu na výstavě představí své práce, zabývající se fotodokumentací, archivací a vystavování portrétních fotografií významných osobností z řad umělců, vědců, politiků, spisovatelů, hudebníků, dramatiků, válečných veteránů aj. z obcí, měst a regionů České republiky. Popřípadě zahraničních osobností, kteří Českou republiku navštívili a po nějakou dobu zde pracovali či jinak působili. Výstavu můžete navštívit v prostorách zámku Slavkov – Austerlitz od 31. 5. do 14. 6. 2018.

Komentářů (0)
 

31. 5. Slavkov – Výstava obrazů D. Novotné

pozvánka
pozvánka
V zámecké přízemní místnosti před kavárnou pokračujeme v cyklu připomenutí významných slavkovských osobností, spolků a událostí. Od 31. května zde uvidíte dva originální výtvory absolventky Fakulty výtvarných umění v Brně Darii Novotné. Drobnou výstavu jsme pojmenovali dle jednoho z výtvorů – Les ultramarínový, který zde bude až do 31. srpna 2018.

Komentářů (0)
 

26. 5.–24. 6. Brno – Výstava fotografií

pozvánka
pozvánka
Zveme Vás na výstavu fotografií Klubu moravských fotografů, která se koná ve dnech 26. 5.–24. 6. 2018 v prostorách Křížové chodby Nové radnice v Brně. Své fotografie zde vystavuje i Slavkovák Jiří Sláma. celý článek

Komentářů (0)
 

28. 5. Slavkov – Vězeň na Druhé avenue

pozvánka
pozvánka
Jaké to je, když se vám vše vymkne z rukou? Čtrnácté patro, výtah nejezdí, voda neteče, odpadky páchnou, venku horko k padnutí, v bytě zima, sousedi pořádají mejdany až do noci a zloději právě vykradli, na co přišli… Ne každý se však dokážeme zbláznit s takovou dávkou humoru, ironie a sarkasmu. Úžasně vtipná komedie o životě manželů Edny a Mela Edisonových, třech sester a jednoho bratra, bude odehrána v pondělí 28. května od 19 hodin v SC Bonaparte. Vstupenky právě v prodeji v Informačním centru Slavkov u Brna. Rezervovat si je můžete na stránce www.zamek-slavkov.cz/predprodej. Přijďte se podívat na Simonu Stašovou a Kamila Halbicha v hlavních rolích této americké komedie.  

Komentářů (0)
 

26. 5. Slavkov – Pojeďte s námi do Makču Pikču

pozvánka
pozvánka
Základní organizace Českého zahrádkářského svazu Vás zve na další z našich jarních zájezdů, který se uskuteční v sobotu 26. května. Tentokrát navštívíme Arboretum Makču Pikču, Hrad Sovinec a Pradědovu galerii v Jiříkově u Rýmařova. Cena pro členy ČZS je 250 Kč, cena pro nečleny je 350 Kč. Závazné přihlášky se zaplacením zájezdu přijímá pan Roman Suchomel, Husova 53, Slavkov u Brna, tel.: 724 157 563.
Zve ZO ČZS ve Slavkově u Brna

Komentářů (0)
 

27. 5. Křenovice – Koncert duchovní hudby

pozvánka
pozvánka
Srdečně Vás zveme na koncert duchovní hudby souboru Collegium musicale bonum, který se uskuteční v neděli 27. května 2018 v 17 hodin v kostele sv. Vavřince v Křenovicích.

Komentářů (0)
 

25. 5. Heršpice – Laudate Dominum

pozvánka
pozvánka
Srdečně Vás zveme na koncert duchovní hudby v rámci Noci kostelů souboru Collegium musicale bonum, který se uskuteční v pátek 25. května 2018 v 19 hodin v kostele sv. Matouše v Heršpicích.

Komentářů (0)
 
Polední menu

menu

Přečtěte si aktuální nabídku poledního menu restaurací ve Slavkově u Brna!

Program kina

kino

Navštivte kino JAS 
ve Slavkově u Brna. Přečtěte si program!

Společnost

 • Oslava 100 let Československa v Darney
  Darney
  Darney
  V sobotu 30. června přivítalo slavnostně nazdobené partnerské město Darney účastníky oslav 100. výročí založení Československa. Toto výročí se od roku 2002 slaví každoročně v tento den jako Den ozbrojených sil České republiky. Přesně před 100 lety, 30. června 1918, zde byl oficiálně... celý článek

Kultura

Černá kronika

Příroda

 • Rybářské závody ve Slavkově u Brna
  rybáři
  rybáři
  Pobočný spolek Moravského rybářského svazu ve Slavkově u Brna pořádá již řadu let tradiční rybářské závody. Z důvodu opravy jižního břehu velkého rybníka v roce 2017, kdy bylo nutno snížit vodní hladinu, se tyto závody společné pro děti i dospělé nekonaly. Letos jsme je naplánovali na... celý článek
Banner

veslavkove_logomp© Copyright 2008 – 2010 BMTYPO .
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí,
šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu BM TYPO zakázáno.